Haberler

Elimsan, Dubai MEE 2017 Fuarı’nda Sektörle Buluştu

  • Mart 3, 2017

Enerji Sektörünün en saygın ve büyük fuarı olma özelliğini 41 yıldır koruyan Dubai Middle East Electricity Fuarı 14-16 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi.  Fuarı geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere mühendisler, teknisyen ve operatörler, şirketlerin üst yönetim kadroları, satış ve pazarlama,  iş geliştirme, satın alma, proje yönetimi, kalite ve diğer meslek grupları ziyaret etmiştir.  Elimsan bu yıl H6 D20 nolu standında Dünya genelinde en zor kriterlere sahip olan Katar’ ın Elektrik & Su Dağıtım Şirketi Kahramaa için ürettiği Falcon Serisi Metal Clad Şalt Panosu ve Orta Gerilim Ölçü Transformatörleri ile yer aldı.

IMG_6134

Elimsan’ ın 35 yılı aşkın tecrübesiyle Türk mühendis ve tasarım ekibi tarafından geliştirilen Arabalı ve Çekmeceli tipte, Hava Yalıtımlı Falcon Serisi Metal Clad’ın tüm komponentlerini yenilikçi teknolojiye sahip makine parkurunda, yüksek kalitede malzeme ve işçilik ile kendi tesislerinde üretti.

Pano, gerek kompakt tasarımı gerekse teknolojisi nedeniyle oldukça büyük bir ilgiyle karşılaştı. Bu çerçevede değerli zamanını ayırarak standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.