Haberler

Elimsan Dubai Middle East Electricty 2018 Fuarına Katılıyor

  • Şubat 6, 2018

Yüksek gerilim iletim hatları için ayırıcı ve orta gerilim enerji dağıtım sistemleri için Metal Clad Hücre, Gaz Yalıtımlı Hücre, Metal Muhafazalı Modüler Hücre ürünleri ve komponentlerini üreten Elimsan,  06-08 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Dubai MEE 2018 fuarında 5. Holde B19 numaralı stantta bu yıl da yerini alıyor. Enerji endüstrisi için bölgenin önde gelen uluslararası ticaret etkinliği olan Fuar, enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, aydınlatma, güneş enerjisi için özel ürün sektörleri ve enerji depolama ve yönetim çözümleri sektörlerini kapsıyor.

Kusursuz Tasarım ve Yüksek Performansla Tanışın

Elimsan geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Dünya genelinde öncelikli tercih haline gelen 12 kV EMC serisi Metal Clad ürünü ve Orta Gerilim Ölçü Transformatörleri ile Fuarda yerini alacak. Elimsan’ ın tamamen Türk mühendis ve tasarım ekibi tarafından geliştirilen Arabalı ve Çekmeceli tipte, Hava Yalıtımlı, Metal Bölmeli Modüler EMC Serisi Metal Clad Şalt Panolar, Dünya genelinde en zor teknik kıstasları kendisinde topluyor.

Elimsan, 35 yılı aşkın tecrübesiyle, ürünün her bir parçasını, yenilikçi teknolojiye sahip makine parkurunda, yüksek kalitede malzeme ve işçilik ile kendi tesislerinde üretti. Elimsan EMC Serisi Metal Clad Şalt Panolar kompakt yapıda, IEC ve ANSI standart gereksinimlerini kapsayacak şekilde tasarlandı. İç ark dayanım deneyleri, uluslararası kabul edilebilirliği en yüksek test laboratuvarları olan KEMA ve CESI’ de yapılan ürünler üstün başarılarını sertifika ile belgelediler. Teknik spesifikasyonlara göre özel üretimi yapılabilen ürün, 24kV ve 36kV gerilim seviyelerinde farklı tipleri ile de gereksinimleri tamamıyla karşılıyor.

Güven Veren Hassasiyet

Elimsan standında görülebilecek bir diğer özel ürün olan 12kV Orta Gerilim Ölçü transformatörleri IEC 61869 üretim standardında, Elimsan’ ın kusursuz mühendislik, yenilikçi teknoloji ve bilgi birikimiyle geliştirildi. Ölçü normları DIN Alman Standartlarında olan ürünlerin kalite ve güvenilirliği Kema laboratuvarında yapılan başarılı testler sonucunda belgelendi. Ürün aynı zamanda 24kV ve 36kV gerilim değerleri ile üretiliyor.

Yüksek elektriksel ve mekanik dayanıma sahip gerilim trafoları ve çok hassas ölçümleme yapan Akım Trafoları sistemlerin tam güvenliğini sağlıyor, elektrik kesintisinin ve diğer maliyetlerin getireceği yükten işletmenizi muaf tutuyor. Elimsan Hücreleri için yıllar önce üretilmeye başlanan Elimsan OG Transformatörleri günümüzde geliştirilen teknolojiler ve deneyimlerle Dünya pazarlarında haklı iddiasıyla yerini almaya devam ediyor.

Elimsan, 06-08 Mart tarihleri arasında gerek sergilenecek olan özel ürünleri,  gerekse geniş ürün yelpazesi ile tanışmanız için sizleri H5B19 no’ lu standında bekliyor olacak.